Dětský second hand nabývá na své oblíbenosti

Zná to bezpochyby každý rodič. Dítě roste, jako z vody a nákup nového oblečení pomalu ale jistě zatěžuje rodinný rozpočet. Malá ratolest potřebuje novou kolekci zhruba každý půlrok až rok, což představuje poměrně vysoké výdaje, navíc, když chcete svým dětem dopřávat kvalitní a značkové oblečení.

Tento častý problém většiny českých rodin lze řešit poměrně jednoduše. Nápomocen vám bude dětský second hand, tedy prodej použitých a lehce opotřebovaných oděvů za nízké, ba dokonce zanedbatelné ceny.

Dětský secondhandbanner-sporivec

Význam slova second hand

Oblečení z druhé ruky, přesně tak lze rozumět doslovnému překladu second hand. Největší zastoupení mají v tomto směru dětské svršky, právě kvůli jejich časté výměně. Aby byla zaručena vysoká kvalita prodávaného sortimentu, jsou nabízené kusy oblečení dováženy ze zahraničí, kde se jich lidé zbavují mnohem dříve, než Češi.

Dětský second hand z Anglie je tím, co se dostává do hledáčku mnohých rodičů asi nejvíce. Kvalita spojená s nízkou cenou, minimálním opotřebováním a s módní světovou značkou.

Dětský second hand je především o finančních úsporách, nikoliv však na úkor výsledného vzhledu a celkového zpracování. Místo jednoho kusu oblečení jich v rámci použitých svršků zakoupíte hned několik. Při takto nízké pořizovací ceně vás nebude mrzet ani jejich budoucí odložení způsobené rychlým růstem dítěte.

Známé značky za minimální ceny

Levné dětské oblečení a kojenecké oblečení lze vybírat ze stovek kusů, jež přistanou na prodejní pulty českých second hand obchodů, včetně těch internetových. V tomto ohledu se setkáte s prověřenými a kvalitními značkami, jejichž modely jdou nejenom s dobou a naplňují standardy aktuálních módních trendů, ale pyšní se hlavně prvotřídním zpracováním.

Dětský second hand může nabývat spousty podob pod tímto označením.

  • Adidas, GAP a Barbie

  • Chicco, George a H&M

  • Mamas&Papas, Mothercare a Next

  • Nike, Tiny Ted a mnohé další

Dětský outletový sortiment

Second hand oblečení pro děti, to není jen použité zboží. Narazit lze také na outlety pocházející ze starých nebo vyřazených kolekcí. Neprodané skladové zásoby ošacení, které jsou zcela nové, avšak s výraznými slevami přesahujícími hranici 75 %.

V tomto směru existuje téměř neomezený výběr konkrétního oblečení. Od dupaček, přes trička, mikiny, tepláky, svetry, overaly, kraťasy, kalhoty, šaty, sukně, kabáty, bundy, vesty, kombinézy, šály, rukavice, čepice, až po hromadu jiných doplňků.

Proč je dětský second hand natolik oblíbený?

Je to finanční stránka věci, k níž přihlíží určitě většina lidí, jež chtějí svým dětem dopřát kvalitní oblečení a nemají na stále nové svršky. Jsou to nízké ceny spojené s bohatým výběrem a s velkým pohodlím nákupu prostřednictvím internetových obchodů. Pořízení přímo z domu v kombinaci s rychlým doručením objednaného zboží.